Doprava zboží

Dopravu zásilek zajišťuje přepravní firma PPL CZ za následujících podmínek:

Hmotnost zásilky je max. 30 kg - příplatek za vyšší hmotnost do 50 kg je 100,- Kč.

Rozměry zásilky jsou max. 120x60x60 cm - příplatek za větší délku do 200 cm je 100,- Kč.

Ceník přepravného:

- balík do 2 kg v ČR - cena 130,- Kč včetně dobírky

- balík od 2 kg v 30 kg v ČR - cena 160,- Kč včetně dobírky

- balík do 30 kg v ČR, platba bankovním převodem - cena 120,- Kč                           Zákazník po provedení objednávky obdrží prostřednictvím e-mailu platební údaje. Zboží je odesláno po připsání částky na náš bankovní účet.

- balík na výdejní místo PPL do 30 kg v ČR, platba bankovním převodem - cena 99,- Kč Zákazník vybere na odkazu "https://www.ppl.cz/mapa-vydejnich-mist" výdejní místo a v objednávce uvede jeho název do poznámky. Po provedení objednávky obdrží prostřednictvím e-mailu platební údaje. Zboží je odesláno po připsání částky na náš bankovní účet.

- balík do 30 kg na Slovensko - cena 200,- Kč (cca 8,- EUR) včetně dobírky            Dobírková částka je od zákazníka vybrána v EUR.

- balík na výdejní místo PPL do 20 kg na Slovensko, platba bankovním převodem - cena 150,- Kč (cca 6,- EUR)                                                                                                 Zákazník vybere na odkazu "https://www.ppl.cz/mapa-vydejnich-mist" výdejní místo a v objednávce uvede jeho název do poznámky. Po provedení objednávky obdrží prostřednictvím e-mailu platební údaje. Zboží je odesláno po připsání částky na náš bankovní účet.

Osobní odběr na adrese Božejov 30, 394 61, kraj Vysočina - zdarma                            Nutná telefonická domluva předem, odběr zboží je možný i o víkendu nebo ve večerních hodinách. Při osobním odběru v našem skladu nelze platit kreditní kartou, lze však přímo bankovním převodem.